svgscroll
Masz
pytania ?

Zarezerwuj teraz

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Regulamin

REGULAMIN DOMU WYPOCZYNKOWEGO REJS

CZĘŚĆ I: REZERWACJA I ROZLICZENIA POBYTU

1. Rezerwacje dokonywane przez stronę DW Rejs są tylko rezerwacjami wstępnymi i nie gwarantują pobytu. W ciągu 24h Recepcja DW Rejs skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

2. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie (501 896 806) lub mailowo (rezerwacje@rejsleba.pl). Po złożeniu rezerwacji otrzymają Państwo potwierdzenie mailowe. Prosimy o dokładne czytanie informacji zawartych w mailach, ponieważ są one wiążące w dniu przyjazdu.

3. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu, w terminie i na konto podane w przez Recepcję DW Rejs. Zadatek jest gwarancją Państwa przyjazdu. W przypadku nie wpłacenia zadatku w podanym przez Recepcję terminie rezerwacja zostaje anulowana.

4. W przypadku rezerwacji większej ilości pokoi - dla rodziny lub znajomych - prosimy o przygotowanie danych kontaktowych do osób, dla których będzie rezerwowany dany pokój. W takiej sytuacji stosujemy również zasadę wpłacania osobnych zadatków za każdy pokój.

5. W przypadku rezygnacji z pobytu na więcej niż miesiąc przed terminem przyjazdu zwracamy 100% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż 2 tygodnie przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 50% kwoty zadatku. W przypadku rezygnacji na więcej niż tydzień przed terminem przyjazdu zwracane jest klientowi 20% kwoty zadatku. Po tym terminie zadatek nie podlega zwrotowi. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się z regulaminem DW Rejs.

6. Całość zadatku będzie zwracana również w przypadku: - przedstawienia zaświadczenia przez Klienta o przebywaniu na kwarantannie ze względu na COVID-19, - nałożenia obowiązkowej kwarantanny dla obywateli przez rząd, braku możliwości przemieszczania się po kraju, - braku możliwości prowadzenia działalności przez DW Rejs ze względu na rozporządzenia rządowe.

7. Informujemy, że w przypadku wpłacenia zadatku przez jedną osobę na kilka pokoi (rezerwacji), w sytuacji rezygnacji jednego z pokoi objętych daną wpłatą, nie przechodzi ona na inną rezerwację. Każda rezerwacja podlega w tym zakresie zwrotowi wg punktu 5, część I tego regulaminu.

8. Dopłata reszty kwoty za pobyt w Rejsie następuje w dniu przyjazdu Klienta. W Recepcji Rejsu nie ma możliwości płatności kartą, dopłaty na miejscu dokonywane są w formie gotówkowej. Istnieje również możliwość dopłaty w formie przelewu na konto podane w rezerwacji Klienta - o chęci skorzystania z tej opcji prosimy poinformować Recepcję DW Rejs przed wykonaniem przelewu.

9. W DW Rejs można zrealizować bon turystyczny. Zadatek za pobyt może być również zrealizowany za pomocą bonu turystycznego, jednak w przypadku rezygnacji z pobytu nie podlega on zwrotowi. Prosimy o informowanie Recepcji o chęci skorzystania z bonu turystycznego.

10. W DW Rejs istnieje możliwość otrzymania faktury za pobyt. W przypadku potrzeby wystawienia faktury na firmę prosimy o stosowną informację przed dokonaniem wpłaty zadatku, ze względu na konieczność wystawienia faktury zaliczkowej. Wystawiamy również faktury i rachunki na osobę fizyczną, które stanowią podstawę do uzyskania dofinansowania wczasów z zakładów pracy. Osoby zainteresowane fakturą dla zakładu pracy otrzymają osobny załącznik "Dane do faktury dla zakładu pracy", który należy wydrukować, wypełnić i przekazać Recepcji w dniu przyjazdu. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z wytycznymi zakładu pracy odnośnie wystawienia faktury na dofinansowanie i przygotowanie ich dla Recepcji, ponieważ dzięki temu unikniemy wystawiania korekt, telefonów, maili i całej masy komplikacji przy poprawianiu błędnie wystawionej faktury. Z góry dziękujemy za współpracę w tym zakresie.

11. W przypadku korzystania z bonu turystycznego, informacja o bonie zostanie zawarta na fakturze, bądź kwota faktury zostanie pomniejszona o wartość bonu.

12. Faktura wystawiana jest na kwotę przypisaną do danej rezerwacji. Prosimy o wyrozumiałość w tym zakresie.

13. DW Rejs zastrzega sobie prawo do udzielania promocji na pobyt w wybranych przez siebie terminach. Cena podana w rezerwacji Klienta jest ceną obowiązującą w dniu przyjazdu.

14. Zniżki na pobyt udzielane na podstawie Karty Stałego Klienta dotyczą pobytów minimum 5-dniowych.

CZĘŚĆ II: DODATKOWE INFORMACJE

1. W cenę pobytu w DW Rejs wliczone jest:
- śniadanie w formie bufetu szwedzkiego (oprócz terminów przed 26.04.2024 i po 15.09.2024),
- parking na terenie posesji,
- parawany i leżaki (dostępne w Recepcji).

W trakcie wakacji szkolnych w Rejsie odbywają się także bezpłatne animacje, w ilości dostosowanej do potrzeb Gości (z reguły 2 lub 3 razy w tygodniu).

Do ceny pobytu doliczana jest opłata klimatyczna, która w miesiącach lipiec i sierpień wynosi 2 zł / dzień / osoba, a w pozostałych miesiącach 1 zł / dzień / osoba. Wysokość stawki zgodna jest z uchwałą Rady Miejskiej w Łebie.

2. W Rejsie istnieje możliwość wykupienia obiadów. Oferujemy obiady w formie bufetu szwedzkiego.
Cena obiadów w formie bufetu wynosi:
- przy wykupieniu obiadów na cały pobyt z góry: 60 zł za obiad dla osoby dorosłej i 50 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat;
- przy wykupieniu obiadu danego dnia: 65 zł za obiad dla osoby dorosłej i 55 zł za obiad dla dziecka 4-8 lat.

Zamówienia na obiad składamy w Recepcji DW Rejs lub podczas śniadań u kelnerki.

3. Dla dzieci, w zależności od wieku, przewidziane są zniżki na pobyt w DW Rejs. Zniżka dla dzieci nie obowiązuje w przypadku pokoju 2-osobowego (jedna osoba dorosła plus dziecko) i studia 4/5 - osobowego.

4. W sezonie 2024 dziecko do 3 lat (z rocznika 2021-2024) może spać bezpłatnie:
- w pokoju 2-osobowym jako trzecia osoba,
- w pokoju 3-osobowym jako czwarta osoba,
- w pokoju 4-osobowym jako piąta osoba.
Tylko jedno dziecko do lat 3 może być bezpłatnie w danym pokoju.

5. W terminie 23.06-15.08.2023 przyjmujemy wyłącznie rezerwacje na minimum 5 noclegów.

6. Doba hotelowa w DW Rejs rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00. Prosimy o punktualne oddawanie kluczy do pokoi w Recepcji. Wcześniejsze zakwaterowanie lub wykwaterowanie jest możliwe w zależności od dostępności pokoi.

7. DW Rejs zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym Regulaminie. Aktualny Regulamin Rejsu dostępny jest zawsze na naszej stronie internetowej.
 

Gdzie jesteśmy

© 2024 Dom Wypoczynkowy Rejs - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy