svgscroll
Masz
pytania ?

Zarezerwuj teraz

  Przyjazd
  Wyjazd
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Łeba i okolice

Morze Bałtyckie, piaszczyste plaże, spacery, zieleń – to Łeba!

Łeba to wyjątkowe miejsce o każdej porze roku. Tętni życiem w sezonie, a w pozostałej części roku jest istną oazą spokoju.

Lato

Największa część naszych Gości decyduje się odwiedzić Łebę latem. Pogoda sprzyja wówczas opalaniu się na łebskiej plaży, która od wielu lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w Polsce, jak również korzystaniu z morskich kąpieli. Windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, jazda konna, nordic walking, rowery, rolki - to tylko niektóre ze sportów, których można spróbować o tej porze roku w Łebie. Lokalne restauracje i kafejki stoją przed tursytami otworem. Latem również czynne są wszystkie okoliczne atrakcje turystyczne, takie jak Park Słowiński, Park Dinozaurów, fokarium Sea Park w Sarbsku czy łebski labirynt. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym przewodniku po okolicy. 

Jesień

Od kilku lat pogoda jesienią nas wyjątkowo rozpieszcza. Czasami temperatury są na tyle wysokie, że nadal można opalać się na plaży i korzystać ze spacerów. W Łebie jest wówczas dużo spokojniej, można rozkoszować się jej urokiem w wolniejszym tempie. To idealny czas na wypoczynek z małymi dziećmi, ponieważ nadal większość atrakcji jest czynna, ale nie ma w nich aż takiego ruchu. Łebskie lasy są pełne grzybów, co niewątpliwie przyciąga naszych Gości na krótkie weekendowe pobyty.

Zima

Zimą w Łebie można odnaleźć spokój. Długie spacery wzdłuż morza, najlepiej z kijami, to wówczas wręcz obowiązek. To idealny czas na relaks dla osób, które cenią sobie ciszę i możliwość obserwowania natury bez przeszkód.

Wiosna

Budząca się do życia przyroda, coraz cieplejsze i dłuższe dni przyciągają do Łeby coraz większą ilość turystów. To wspaniały czas na spacery, na obwiedzenie ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym, na spróbowanie jazdy konnej (w tym jazdy na plaży). Nadal jest cicho i spokojnie, można się wyciszyć i złapać pierwsze promienie słońca na plaży.

 

Gdzie jesteśmy

© 2024 Dom Wypoczynkowy Rejs - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

przewodnik po okolicy